اثر جدید پویا سرایی منتشر شد

اثر نو پویا سرایی منتشر شد
«فانتزی آهنگ برای ارکستر سمفونیک» , «بهار» , «بهارغم انگیز» , «افسانه شیفته »و قطعه «امید» از اثر ها اخیر پویا سرایی میباشند که در مارکت فی مابین المللی نشر داده شده شده‌است .

اول اثر «فانتزی برای ارکستر سمفونیک به اسم نوا» است که از شرکت «سنترریکوردز» پخش مشهور شد . این شرکت سابق ترین و یکی معتبرترین ناشران تخصصیِ آوا کلاسیک در آمریکا است که زیرمجموعه شرکت «ناکسوس» فعالیت دارد .

قطعه تازه دیگر «بهار» اسم داراست که بر پایه ی ملودی رضا قاسمی برای آنسامبل اهل ایران و ساز بیس ایجاد شده و تداعی گر رشد فضای سبز در فصل بهار است . تصنیف دیگری نیز به اسم «بهارغم انگیز» هم به وسیله پویا سرایی با شعری از هوشنگ ابتهاج و صدای مهدی جلیل زاده ساخت شده که‌این قطعه هم در قالبی در بین المللی پیش روی مخاطبان قرار گرفت .

«افسانه عاشق» نیز تصنیفی بر پایه ی شعر وحشی بافقی است که همراه با ارکستر زهی با صدای سیروس ملکی ساخت و منتشر شد . این در حالی است که طی روزهای اخیر هم قطعه «امید» در قالب یک اثر فیوژن برای ارکستر اهل ایران , بیس و درامز با نگاهی به آوا جز و راک با محتوای هم اکنون و هوای این روزهای معاش مردمان در ادامه شیوع ویروس کرونا , انتقال شم آرزو منتخب و پویش «در منزل بمانیم» منتشر شد .

همه این اثر ها به وسیله منتشر کننده آلمانی «روبامیوزیک ( ایست میوزیک تی پی ام ) » در تارنما های فی مابین المللی فروش و انتشار آهنگ قرار گرفته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امید حاجیلی کنسرت های انلاین را اغاز کرد

ی فروردین 10 , 1399
امید حاجیلی کنسرت های انلاین را اغاز کرد در راستای تمهیدات اندیشیده شده بوسیله مسئولان و فعالان فرهنگی برای تشویق و ترغیب مردمان به در منزل ماندن برای جدا زنجیره انتقال ویروس کرونا , تیم کنسرت‌های نوروزخانه , با جواز دفتر کار آهنگ وزارت فرهنگ و تمدن و موعظه اسلامی و همیاری شهرداری تهران با ۱۵ اجرا از شب پیشین ( آدینه ۸ فروددین ماه ) در ساختمان بلند به دنیاآمدن آغاز شد . این موسسه کنسرت های آنلاین از ۸ تا ۲۱ فروددین ماه ماه هر شب ساعت […]