ارائه خدمات بیمه در ساختمان شماره یک خانه موسیقی

ارائه خدمات بیمه در ساختمان شماره یک خانه موسیقی
به عامل وضعیت ویژه و پرهیز از شیوع ویروس کرونا همه سرویس ها بیمه و عضویت در ساختمان شماره ۱ انجام می شود و ساختمان شماره ۲ تا اطلاع ثانوی تعطیل است .

با دقت به استقرار واحد بیمه و عضویت در ساختمان شماره ۱ , اعضای منزل آهنگ میتوانند جهت کارها بیمه , عضویت , بیمه تکمیلی و بقیه کارها اداری بصورت غیر حضوری با ساختمان شماره ۱ در تماس باشند .

اعضا میتوانند از روز شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۴ با شماره های ۶۶۹۱۷۷۱۱ و ۶۶۹۱۷۷۱۲ تماس نتایج کنند و جهت محافظت تندرست خویش و دوری از شیوع ویروس کرونا از مراجعه حضوری اجتناب کنند .

کارت های عضویت آن مدل از اعضایی که نسبت به کامل شدن پرونده و پرداخت حق عضویت خویش در هفته های اخیر مبادرت کرده بودند هم به ترتیب با هماهنگی برای ایشان ارسال خواهد شد .

اعضای منزل آهنگ جهت تمدید عضویت و اخذ کارت عضویت هوشمند می بایست درسامانه جامع هنرمندان با آدرس www . iranhmusic . ir/crm نام نویسی کرده و با وارد کردن اسم کاربری ( کدملی ) و واژه عبور ( کدعضویت درج شده بر روی کارت کهن ) داده ها اضطراری از جمله بار گذاری عکس پرسنلی , کامل شدن داده ها مرتبط با تماس , وارد کردن خصوصیات به لاتین , اثرها , تخصص ها و… را ثبت کنند .

اعضا بعد از ثبت داده ها منظور شده در سامانه با منزل آوا تماس نتیجه ها کنند تا نسبت به تأیید داده ها ذی‌ربط و همینطور تحویل کارت های عضویت هماهنگی اضطراری صورت بپذیرد .

همینطور اعضا میتوانند در باب کارها اداری التماس خویش را در ساعت ها اداری به واتس‌آپ منزل آوا به شماره ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال کنند تا در اسرع وقت رسیدگی گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محسن چاوشی قطعه ی ضمیر خودسر را منتشر کرد

د اردیبهشت 8 , 1399
محسن چاوشی قطعه ی ضمیر خودسر را منتشر کرد محسن چاوشی خواننده آهنگ پاپ در نو ترین فعالیتش قطعه «ضمیرِخودسر» را با نوا سرایی , آهنگسازی و تهیه و تنظیم خویش در اختیار مخاطبان قرار بخشید . این در حالی است که مهران با حجب و حیا هم پباده سازی کاور این قطعه را به عهده داشته است . این خواننده آوا پاپ چندی قبل نیز قطعه «شرح الف» را به پیشنهاد پروژه «نوروزخانه» شهرداری تهران ساخت و دسترس […]