ارتباط کیتی پری و اورلاندو بلوم به کجا رسید

ارتباط کیتی پری و اورلاندو بلوم به کجا رسید
بعد از ۳ سال رابطه‌ی ناپایدار و در غایت توصیه تزویج در طول روز ولنتاین , مراسم عروسی خویش را به تعویق انداخته‌اند . این زوج که ماه دسامبر را برای مراسم عروسی خویش در لحاظ گرفته بودند , هم اکنون این مورخ را تغییر‌و تحول داده و برنامه‌ی دو مراسم جدا را ریخته‌اند ; ولی حتمی نیست نگران جدایی‌شان باشید , زیرا همان گونه که منبعی فردی به مجله‌ی Us گفته است , این دو «از دو دلداده نیز فراترند» .

مسیری که به وصلت کیتی و اورلاندو ختم می گردد , مسیری طولانی بوده است . این زوج برای اولین‌بار , اوایل سال ۲۰۱۶ آشنا شده و در فوریه‌ی ۲۰۱۷ از نیز جدا شدند و در حین جدایی‌شان صلح و آشتی معمولی خویش را مراقبت کردند تا این‌که بعداز یک‌سال , مجدد در ماه آگوست , مجدد عشقشان شعله‌ور شد و صلح و دوستی کردند . این زوج از آن زمان , جدایی‌ناپذیر مانده‌اند .

در‌پی نگاهی به جزئیات رابطه‌ی این زن‌وشوهر آتی , خوا هیم انداخت .

۱۰ ژانویه‌ی ۲۰۱۶ : پری و بلوم برای اولین‌بار در یک ضیافت آشنا میشوند

پس از پایان مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۶ , پری و بلوم , هردو به افتر پارتی ( After Party ) این مراسم در خانه‌ی کارگردان دارای شهرت , هاروی وینشتاین ( Harvey Weinstein ) رفتند . در آنجا بود که‌این دو نفر استارت به سخن کردند . یک کدام از منابع مجله‌ی Us می گوید که آنها «برای یکدیگر حرف‌‌های فریبنده , زمزمه می‌کردند . » عکس‌هایی که در درحال حاضر لبخند زدن و خندیدن از آنها موجود هست , اثبات مینمایند که آ‌ن‌ها در آن شب رابطه غیرقابل‌انکاری با یکدیگر داشتند . منبعی فردی اعلام کرد که «اورلاندو به کیتی نزدیک میشد و در گوشش زمزمه می‌کرد» . آخرها آن شب , پری و بلوم در حالی که با نیز از مراسم بیرون می‌شدند , چشم شدند .

آوریل ۲۰۱۶ : پری و بلوم با یکدیگر به جشنواره آوا کوچلا ( Coachella ) می روند

مروری بر رابطه‌ی کیتی پری و اورلاندو بلوم , خبر ها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آوا
پری و بلوم راهی شهر ایندیو ( Indio ) در کالیفرنیا شدند تا با یکدیگر در جشنواره آهنگ سالانه‌ی کوچلا کمپانی نمایند . شخصی حاضر در جشنواره به مجله‌ی E! News گفته بود که «گروهی از اشخاص همراه آنان بودند , ولی پری و بلوم یکدیگر را در آغوش گرفته بودند . یه خرده بعد از آن اورلاندو پشت کیتی ایستاده بود و همراه با وی آهسته میرقصید . آنان همینطور با نیز سیگار کشیدند» .

۲۰ می ۲۰۱۶ : پری با پستی در اینستاگرام , رابطه‌اش را قانونی کرد

پری با فرستادن عکسی بامزه از خودش و بلوم در اینستاگرام , رابطه‌اش با او‌را رسما اذعان کرد . در‌این عکس , هردوی آنها , ربدوشامبر پوشیده و روی پله‌های یک ساختمان در شهر کن فرانسه , دراز کشیده‌اند .

۴ آگوست ۲۰۱۶ : پری و بلوم برای تعطیلات به ایتالیا میروند

پری و بلوم گشوده نیز به وسیله خبرنگاران چشم شدند , ولی این‌بار هنگام تعطیلاتشان در ایتالیا! این زوج در حالی که سوار پدل‌برد ( Paddleboard ) بودند چشم شدند و بلوم هنگام پارو زدن تماما لخت بود . طبیعتا عکس‌هایی که از آن صحنه منتشر شد , زیاد حاشیه‌ساز بود .

در به عبارتی ماه , منبعی فردی به مجله‌ی People اعلام کرد که بلوم «همیشه به صورت اغراق‌آمیز از کیتی تعریف می کند و میپندارد وی از هزاران جهت بی‌نقص و عالیست» و بعید نیست با این خواننده , تشکیل خانواده دهد . «او مشتاق است رابطه‌اش را با کیتی جدی‌تر نماید و بچه‌های بیشتری داشته باشد . وی پس از میراندا ( Miranda ) , با هیچ دختری تا این حد دورازشوخی نبوده است» . بلوم یک پسر هشت‌ساله به اسم فلین ( Flynn ) از همسر سابقش , میراندا کر ( Miranda Kerr ) داراست .

۳۱ اکتبر ۲۰۱۶ : پری و بلوم در مراسم هالووین , لباس‌هایی هماهنگ می پوشند

این زوج تصمیم میگیرند تا در هالووین مانند هیلاری کلینتون و بیل کلینتون خرقه بپوشند . این صحنه با فردی که آنان‌را دنبال می کند و جامه کارتونی دونالد ترامپ را پوشیده است , بی نقص می‌گردد .

۲۴ نوامبر ۲۰۱۶ : بلوم , مراسم شکرگزاری را با خانواده‌ی پری میگذراند

پری به صورت برنامه تلویزیونی در اینستاگرامش نشان می دهد که بلوم به خانه‌شان رفته تا روز تعطیل را با خانواده‌ی وی بگذراند . این زوج هر دو لباس‌های سرهمی بامزه با طرح چهارخانه , پوشیده بودند و درطول روز برای نیز آشپزی می‌کردند . یک ماه آن‌گاه , بلوم برای سال نو میلادی مجدد به خانواده‌ی پری ضمیمه .

۱۳ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ : پری درطول روز به دنیا آمدن دوست‌پسرش , اورا با یک ضیافت بزرگ غافلگیر می‌نماید .

پری برای میلاد چهل‌سالگی بلوم , برنامه‌ی یک ضیافت بزرگ را می‌ریزد و اورا با دیداری ناگهانی از سمت مادرش سونیا کوپلند بلوم ( Sonia Copeland Bloom ) در شهر پالم اسپرینگز ( Palm Springs ) کالیفرنیا , غافلگیر می کند . بلوم از این عمل به‌عنوان «بهترین هدیه‌‌ی عمرش» یاد کرد .

۲۸ فوریه‌ی ۲۰۱۷ : پری و بلوم به صورت قانونی جدا می گردند

پری و بلوم بعداز قریه ماه , به ارتباط خویش پایان می دهند . وکیل‌هایشان در بیانیه‌ای مشترک می گویند : «می‌خواهیم قبلی از هرگونه شایعه‌پراکنی یا این که تحریف حقیقت , تایید کنیم که اورلاندو و کیتی با احترام و بخشندگی از نیز جدا شدند , زیرا هردو به زمان نیاز دارند» .

منبعی به مجله‌ی E! News اظهار کرد که توصیه این طلاق را پری داده , ولی بلوم نیز با وی هم‌نظر بوده است . «کیتی تیر انتها را زد . علت این قصه اتفاقاتی بود که در یکسری ماه قبل چهره دادند . هردویشان هنوز بی‌نهایت یکدیگر را دوست دارا‌هستند , ولی برای صلح و آشتی کردن به یه خرده زمان نیاز دارا هستند . » علی‌رغم جدایی‌ , این زوج تصمیم گرفتند که دوست‌های معمولی باقی بمانند تا کیتی بتواند رابطه‌ی خوبش را با پسر بلوم محافظت نماید . این مبداء بیش تر کرد : «کیتی با فلین رابطه‌ی قربت داراست . غم‌انگیز است , البته همه‌چیز با اعتنا با موقعیت , خوبتر خواهد شد» .

۲ مارس ۲۰۱۷ : پری جلوی شایعات را در امر خشونت‌آمیز بودن جدایی‌اش از بلوم‌ , می گیرد

پری برای از در میان بردن شایعات سراغ توییتر می رود و خیلی سفت برای طرفدارانش توضیح می دهد که همه‌چیز دربین وی و دوست‌پسر سابقش روبه‌راه بوده است . وی توییت کرد : «بهتر نیست در سال ۲۰۱۷ روش تفکر جدیدی داشته باشیم؟ هرکسی قادر است سهیم عاطفی سابقش را دوست داشته باشد و با وی دوست باشد! هیچکس حتما یک قربانی یا این که یک جنایت‌کار نیست! لطفا وقتتان را با این چرندیات هدر ندهید» .

۱۲ ژوئن ۲۰۱۷ : پری میان دوست‌پسر‌های سابقش به بلوم , رده دوم را میدهد

در جزء برنامه‌ی جیمز کوردن ( James Corden ) به نام «حرف دلت را بزن» ( Spill Your Guts ) , از پری التماس می گردد که یا این که دوست‌پسر‌های سابقش را از بدترین به شایسته ترین , لیست نماید و یا این که غذایی تهوع‌آور بخورد . وی میگوید : «همه‌ی آنها خوب می باشند و اینجانب حاضرم به محض خروج از اینجا همه‌شان را بغل کنم . » وی با تکان راز , تایید مینماید که اورلاندو در موضع دوم قراردارد ; وی دیپلو ( Diplo ) را در موضع پایان و جان مه‌یر ( John Mayer ) را در موضع نخستین قرار اعطا کرد .

۱۳ آگوست ۲۰۱۷ : یک طرفدار , کیتی و بلوم را با یکدیگر می‌بیند

پری و بلوم در حالی که با یکدیگر به کنسرت ادل ( Adele ) رفته بودند , چشم شدند و در سود مردمان نسبت به رابطه‌ی آنان مشکوک شدند .

۱ مارس ۲۰۱۸ : پری و بلوم در شهر پراگ ( Prague ) با یکدیگر خارج میروند

بلوم درحال ضبط یک سریال تلویزیونی به نام «گذر کارناوال» ( Carnival Row ) در پراگ بود و پری برای دیدار , پیش وی رفت . این داستان سبب ساز ارتقاء شایعات حول‌وحوش صلح و دوستی تاییدنشده‌ی آنها شد , ولی برطبق شنیده‌ها , این دو نفر صرفا داشتند تلاش می‌کردند با یکدیگر محاوره ای کردار نمایند .

منبعی به مجله‌ی People اظهار کرد : «اورلاندو و کیتی پس از این که جدا شدند , گشوده نیز با یکدیگر در رابطه بودند . جدایی‌شان یک طلاق وحشیانه کمبود . آن ها تنها مشغله‌ی کاری متعددی داشتند و برای رابطه‌شان وقت نداشتند . در طی یک سری ماه قبل آن ها با یکدیگر وقت بیشتری گذراندند . هردوی آنها مسافرت کردن را دوست دارا هستند و تلاش می نماید تا جایی که میتوانند سفر‌های تفریحی – شان را با یکدیگر نصیب نمایند . آنان با نیز قرار میگذارند , ولی الزاما برروی رابطه‌شان برچسب نمی‌زنند . آنها دوست‌پسر و دوست‌دختر نیستند , ولی باهم ذوق زده به حیث می‌رسند . اورلاندو مدام به شایسته ترین صورت از کیتی تعریف می‌نماید . وی شیدا وقت گذراندن با کیتی است» .

۲۸ آوریل ۲۰۱۸ : پری و بلوم به شهر واتیکان میروند

مروری بر رابطه‌ی کیتی پری و اورلاندو بلوم , خبر ها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آهنگ
پری و بلوم وقتی که در واتیکان بودند , به دیدار پاپ رفتند , برای یک عکس دوست‌داشتنی ژست گرقتند و حمایتشان را از موسسه‌ی درمانی کورا ( The Cura Foundation ) نشان دادند .

۲۱ می ۲۰۱۸ : پری تایید می نماید که وارد ارتباط شده‌است

در فصل آخرین برنامه‌ی امریکن آیدل ( American Idol ) , کیتی با یکی‌از شرکت‌کننده‌ها صمیمی شده و لو میدهد که وابسته به فرد دیگری است . وی بدین ستاره‌ی تلویزیونی می گوید : «من در رابطه‌ام , اما از تو خوشم می‌آید» .

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸ : پری و بلوم برای اولین‌بار با یکدیگر روی گلیم قرمز‌رنگ ظواهر میگردند

این زوج با حضور روی گلیم بافت قرمز‌رنگ , گام بزرگ بعدی را در رابطه‌شان برداشتند و آن را قانونی کردند . این دو در مراسم Gala for the Global Ocean که به وسیله شاهزاده آلبرت موناکوی دوم ( H . S . H . Albert Monaco II ) برگزار شد هم حاضر شدند و تماما صمیمی به حیث می‌رسیدند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارائه خدمات بیمه در ساختمان شماره یک خانه موسیقی

د اردیبهشت 8 , 1399
ارائه خدمات بیمه در ساختمان شماره یک خانه موسیقی به عامل وضعیت ویژه و پرهیز از شیوع ویروس کرونا همه سرویس ها بیمه و عضویت در ساختمان شماره ۱ انجام می شود و ساختمان شماره ۲ تا اطلاع ثانوی تعطیل است . با دقت به استقرار واحد بیمه و عضویت در ساختمان شماره ۱ , اعضای منزل آهنگ میتوانند جهت کارها بیمه , عضویت , بیمه تکمیلی و بقیه کارها اداری بصورت غیر حضوری با ساختمان شماره ۱ در تماس […]