ارکستر های بنیاد رودکی ; قرنطینه را گرامی بداریم

ارکستر های بنیاد رودکی ; قرنطینه را گرامی بداریم
این روز ها که بخش اعظمی از فعالان میدان های متعدد تمدن و ادب و هنر و هنرمندان در سبک ها و شاخه های متعدد جهت تلطیف جَوِّ سنگین وزن منزل نشینی هایی که حتی بر بخش اعظمی از ما نا مطلوب است و آن را برنمی تابیم , مبادرت به اجراهایی آنلاین در مسئله های متفاوت از جمله کنسرت های آنلاین با صندلی های خالی , یادگرفتن های آنلاین , فستیوال های آنلاین و… کرده و مردمان را تشویق به منزل نشینی می نمایند .

در‌این در بین بعضی از نوازندگان ارکسترهای بنیاد رودکی هم به پویش در منزل بمانیم پیوسته و با نواخته های خویش لحظاتی قشنگ را نثار مخاطبان در فضای مجازی کرده اند . آنان ضمن تهنیت سال نو از مخاطبان خواهش کرده اند با رعایت اصول بهداشتی , به انقطاع زنجیره ویروس کرونا امداد نمایند . از جمله نوازندگانی که با این پویش همراه گردیده اند می شود به سایوری شفیعی نوازنده کلارینت , علی عابدین نوازنده سنتور و امیرحسین محمدیان نوازنده فاگوت اشاره نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نواهای ماندگار سال98

ی فروردین 10 , 1399
نواهای به یادماندنی 98 موسیقی جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۸ با دقت به بقیه رویدادهایی که در حوزه‌های گوناگون اجتماعی و سیاسی صورت اعطا کرد یک کدام از دوران پرافت و خیز خویش را ژشت راز گذاشت . قوانینی که در کمتر دوره‌ای شاهد آن بوده‌ایم . ولی نکته دارای اهمیت درین در میان , مدل مواجهه هنرمندان با حالت اتفاق افتاده بود . بر همین شالوده نیز گزینه‌های زیادی قابلیت و امکان تعیین به‌عنوان چهره‌های خبرساز آهنگ جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۸ را براساس سلایق و رویکردهای مختلف داشتند . در گزارش پیش رو ملاک مهم در تعیین «چهره‌های خبرساز […]