«بابک صحرایی» با خوانندگان پاپ همکاری می نماید

 «بابک صحرایی» با خوانندگان پاپ همکاری می نماید

«بابک صحرایی» , ترانه‌سرای باسابقه موسیقی جمهوری اسلامی ایران همکاری‌های تازه‌ای با برخی از خواننده‌های مطرح پاپ داشته است . وی در آلبوم جدید «حامی» که با نام «نارنج و ترنج» منتشر خواهد شد شش یا هفت آهنگ خواهد داشت . پشتوانه و بابک صحرایی در این سال ها همکاری زیادی با هم داشته‌اند که از جمله آنان می‌توان به قطعات نارنج و ترنج , تنها نگاه میکنم , دیوونگی , هم گریه , گل مینا , سوگند و خاکستر شب اشاره نمود . قطعه باغ پژمرده آخرین همیاری منتشر شده آن‌ها است که فصل زمستان سال گذشته در قالب آهنگ تئاتر «مدرسه پینوکیو» به نشر رسید که بابک صحرایی تحت عنوان بازیگر نیز در آن نمایش حضور داشت .

بابک صحرایی

همیاری  دیگری که با سیامک عباسی داشت  از سایر فعالیت‌های نو  صحرایی به شمار می رود. این دو هنرمند پیش از این هم در قطعه «شهر بارونی» با یکدیگر همیاری  و همکاری داشته‌اند . طبق اعلام صحرایی به تازگی دو ترانه از وی توسط سیامک عباسی به اجرا رسیده است که یکی از آنها به احتمال بسیار زیاد قبل از ماه محرم منتشر خواهد شد .بابک صحرایی ترانه ای نیز برای حمید هیراد نوشته است که به گفته خودش از جمله اثرها متفاوت در کارنامه هنری‌اش است . این او‌لین همکاری حمید هیراد و بابک صحرایی است . صحرایی جدیدا ترانه فیلم جدید سیروس الوند را که به نام «آنجا , همان ساعت» را هم نوشته است . این آوا با صدای «نیما مسیحا» منتشر خواهد شد . آهنگسازی و تنظیم این قطعه از «ستار اورکی» است که ساخت آهنگ متن فیلم را هم بر عهده داشته است . نیما مسیحا و صحرایی تا قبل از این هم همیاری های زیادی با نیز داشته اند که از آن جمله می توان به آخرین آلبوم نشر داده شده از نیما مسیحا به نام «توهم» اشاره نمود که تمام ترانه‌هایش سروده  صحرایی بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آلبوم «خطوط بی مکان» منتشر شد

ی تیر 29 , 1399
آلبوم «خطوط بی مکان» منتشر شد آلبوم موسیقی «خطوط بی مکان» از مجموعه آهنگ «گاه» با چیدمانی ۸ قطعه‌ای به عناوین «راه ۱ تا ۵» و «منزلگاه اول , دوم , سوم» منتشر شد . حمید مرادیان ( سنتور ) , بابک کوهستانی ( ویولون , ویولا ) و نگار […]