«بهت قول میدم» محسن یگانه کپی برداری می شود

«بهت قول میدم» محسن یگانه کپی برداری می شود
«عایشه‌گل جوشکن» خواننده و هنرپیشه اهل ترکیه , آهنگ «بهت قسم میدم» محسن خاص را بازخوانی می‌نماید .

به گفته‌ی «آرش حسینی» مدیریت رسانه‌ای محسن خاص , بعداز آنکه موزیک‌ویدیوی «بهت عهد و پیمان میدم» با صدای محسن مختص در یوتیوب با بازدیدهای میلیونی مواجه شد , پیشنهادهای فرنگی متعددی برای بازخوانی این آهنگ به محسن خاص ارائه شد و در غایت وی تصمیم گرفت در گام اولیه با عایشه‌گل جوشکن , خواننده‌ و هنرپیشه سرشناس ترک , در این باره همیاری نماید . در بنا شده در درین آهنگ محسن خاص تحت عنوان پرودیوسر با عایشه‌گل همیاری نموده است . بیشتر ایرانی‌ها عایشه‌گل را با بازی‌اش در کنار پرویز پرستویی در فیلم سینمایی «مطرب» می شناسند .

تهیه دوباره «بهت پیمان میدم» بوسیله «محمد آبایی» صورت گرفته و سولوی گیتار آن را محسن خاص نواخته است . نسخه‌ی ترکی این آهنگ احتمالاً انتها همین هفته از رسانه‌های ترک منتشر خواهد شد .

موزیک‌ویدیوی «بهت عهد میدم» محسن مختص تا کنون در وبسایت یوتیوب بیش تر از 82 میلیون تماشا داشته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شهریار قنبری از بنیامین بهادری شکایت کرد

ش اردیبهشت 6 , 1399
شهریار قنبری از بنیامین بهادری شکایت کرد «شهیار قنبری» موزیک سُرای اثر «کودکانه» از روش وکلایش در جمهوری اسلامی ایران , شکایتش از بنیامین بهادری را بدلیل دست بُرد به موزیک اش و اجرای آن در برنامه «دورهمی» نثار مراجع قضایی کرد . وی در این زمینه گفته است : «داستان تجاوز هایی از این دست بایستی به انتها رسد . چهل سال است که دارا‌هستند کارنامه من را تکه تکه مینمایند , از نغمه خوان تا تصنیف فروش . تا همگی باهم قانون‌مند نشویم به جایی […]