تک آهنگ«پناه عاشقان»آرون افشار منتشر شد

تک آهنگ «پناه عاشقان» به آهنگسازی و خوانندگی آرون افشار , بعد از اخذ جواز پند نشر داده شده و دردست مخاطبان قرار گرفت .

آهنگ پناه عاشقان از آرون افشار

تک آهنگ «پناه عاشقان» به آهنگسازی و خوانندگی آرون افشار , بعد از اخذ جواز راهنمایی نشر داده شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفت .
, آرون افشار , خواننده برنا آوا پاپ , نو ترین اثر خودش را در قالب تک آهنگی با اسم «پناه عاشقان» نثار مخاطبان و هوادارانش نموده است .

این اثر را آرون خویش , آهنگسازی کرده و بر موزیک ای از علیرضا مرتضی قلی به اجرا در آورده است . مشخص کاپیتان تهیه و تنظیم کننده تک آهنگ تازه آرون است و فرشید ادهمی ( گیتار ) و پرهام حسینی ( ویولون ) نوازندگان آن میباشند . همینطور عرفان طلیسچی ( عکاس ) , محمد نعیمی ( طراح ) و کمپانی آوای فروهر ( چاپ کننده ) دیگر کارداران ایجاد و تکثیر این اثرند .

با صدای آرون پیش ازین , تک آهنگ های دیگری زیرا «طبیب ماهر» , «زلزله» , «کجایی» و… به نشر رسیده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سیامک جهانگیری اموزش انلاین موسیقی را نقد کرد

ج اردیبهشت 26 , 1399
سیامک جهانگیری اموزش انلاین موسیقی را نقد کرد سیامک جهانگیری ( نوازنده و معلم نی ) در رابطه درس دادن آنلاین می گوید : جدا از قضیه آوا که بایستی فراگیری داده شود , ما نیاز داریم تن نوازنده را نیز موقع اجرا ببینیم تا توضیحاتی را به وی بدهیم و در فراگیری آنلاین ممکن است این‌شیوه پاسخ ندهد . , سیامک جهانگیری جهانگیری در رابطه عمل این روزهای خویش اعلام‌کرد : «این ایام مانند مدام درگیر نوشتن آهنگ هستم و گهگاه نیز سرگرم فعالیت کتاب میشوم , ضمن اینکه کلاس‌های آموزشی خودم را نیز به‌صورت آنلاین برگزار میکنم . این نوازنده درباره با خوبی‌ها و بدی‌های آموزش‌ آنلاین تیتر کرد : به نظرم یادگرفتن آنلاین میتواند عالی باشد . ولی احتمالا برای هنرجویان مبتدی و تازه کار چندان عالی نباشد اما از‌آنجا که اینجانب شاگرد تازه کار ندارم و شاگردان اینجانب افرادی می‌باشند که […]