کرونا ویروس جشنواره موسیقی روسیه را به پارکینگ کشاند

کرونا ویروس کنسرت های روسیه را به پارکینگ کشاند

در روسیه و هم‌زمان با دورانِ شیوعِ کرونا  ویروس , یک جشنواره موسیقی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار میشود . در این جشنواره , هنرمندان برنامه خود را روی سنی که در پارکینگ‌های بزرگ تولید شده برگزار مینمایند و تماشاچیان هم از درون ماشین خویش و با محافظت فاصله‌گذاری ایمن به تماشای این برنامه می‌نشینند .

یکی از کنسرت‌های جشنواره مذکور که ( Live&Drive ( نام گرفته قرار است در پارکینگ ورزشگاه «لوجنیکی» مسکو برگزار شود و مردم میتوانند بلیت آن را از وب سایت این ورزشگاه خریداری نمایند .

جشنواره موسیقی

این رسانه‌ها خبر دادند , پروژه نمایش رایگان فیلم هم از روز ۱۸ جولای در پارکینگ ایستگاه متروی «ویلاتوف لوگا» در مسکو آغاز میشود . علاقه‌مندان می بایست پیش از حضور در این پارکینگ از وبسایت مربوطه بلیت تهیه نمایند , همینطور میتوانند مواد غذایی مورد نیازشان را نیز به صورت آنلاین از یک وب سایت منحصر به فرد سفارش دهند تا هنگام نمایش فیلم آن را در اتومبیل خویش تحویل بگیرند .
ویروس کرونا تأثیر زیادی بر سبک زندگی مردمان دنیا نهاده است و همان‌طور که تنوع متعددی در نشانه ها ویروس کرونا مشاهده میگردد , رفتارهای متفاوت و جدیدی هم از سمت مردم در سایه شیوع این ویروس به‌وجود آمده که یکی از آن ها برگزاری کنسرت‌هاست .

رسانه‌های روسی خبر دادند جشنواره آهنگ به سبک ویروس کرونا در این شهر آغاز شده‌است و مردم با رعایت تمام پروتکل‌های مرتبط با شیوع ویروس کرونا در کنسرت موسیقی حضور پیدا می‌نمایند .

به گفته رسانه‌ها , هنرمندان برنامه خویش را روی سنی که در پارکینگ‌های بزرگ ایجاد شده برگزار می کنند و تماشاچیان هم از داخل خودرو خویش و با حفظ فاصله‌گذاری ایمن به تماشای این برنامه می‌نشینند .

یکی از کنسرت‌های جشنواره موسیقی مذکور که «Live&Drive» نام گرفته قرار است در پارکینگ ورزشگاه «لوجنیکی» مسکو برپا شود و مردمان میتوانند بلیت آن را از سایت این ورزشگاه خریداری نمایند .

این رسانه‌ها خبر دادند , پروژه نمایش رایگان فیلم هم از روز ۱۸ جولای در پارکینگ پایانه متروی «ویلاتوف لوگا» در مسکو آغاز میگردد . علاقه‌مندان بایستی پیش از حضور در این پارکینگ از وب سایت ذی‌ربط بلیت تنظیم نمایند , همینطور می توانند مواد غذایی مورد نیازشان را نیز به صورت آنلاین از یک تارنما مخصوص توصیه دهند تا هنگام نمایش فیلم آن را در خودرو خویش تحویل بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

«سالار عقیلی» در تالار وحدت کنسرت آنلاین برگزار کرد

ش مرداد 4 , 1399
وطن و مادر تمام چیزی که «سالار عقیلی» از آن خواند «سالار عقیلی»  – خواننده‌ی نام‌دار موسیقی سنتی کشور‌ایران – در هشتمین اجرای آنلاین به میزبانی بنیاد رودکی , با همراهی پیانو حریر شریعت‌زاده روی صحنه رفت . عقیلی پیش از شروع اجرا راجع به این برنامه به مخاطبان‌ش اظهار […]