حق بیمه درمان هنرمندان موسیقی پرداخت می شود

حق بیمه درمان هنرمندان موسیقی پرداخت می شود
حمیدرضا نوربخش , مدیرعامل خانه موسیقی از اقدامات نو صورت گرفته این ارگان برای رفاه هنرمندان آهنگ خبرهایی نویدبخش را خاطرنشان کرد .

حمیدرضا نوربخش اظهار کرد : با اعتنا به وضعیت اتفاق افتاده و پیگیری های منزل آهنگ مقرر شد حق بیمه و سرانه معالجه سه ماهه بهار هنرمندان آهنگ بوسیله صندوق اعتباری هنر پرداخت شود .

مدیرعامل منزل آهنگ در زمینه‌ی اقدامات انجام یافته برای رفاه اعضای این ارگان افزود : با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی عمل های آوا اکثری از هنرمندان با مشکلات معیشتی دور از شوخی روبرو شدند . به همین علت از چندین هفته پیشین برای یاری به اهل یک محل آهنگ پیگیری هایی را انجام دادیم و خوشبختانه در واپسین روزهای سال مقرر شد هنرمندان آهنگ حق بیمه و سرانه معالجه سه ماهه اولیه سال ۹۹ را پرداخت نکنند .

او خاطر نشان نمود : حق بیمه و سرانه معالجه بهار بوسیله صندوق اعتباری هنر پرداخت می شود و در صورت نیاز برای ماه های آتی هم تصمیم گیری خواهد شد .

نوربخش همینطور تیتر کرد : مشکلات معیشتی هنرمندان آهنگ دوچندان نگران کننده است و ما کماکان از دولت و وزارت موعظه خواهان امداد هایی هستیم تا این مشکلات برطرف شود .

وی در پایان ادامه داد : سال ۹۸ با تمام موانع و مشکلات به آخر رسید و امیدوارم سال نو برای همگی مردمان کشور‌ایران بخصوص هنرمندان آهنگ و اعضای منزل آهنگ کشور‌ایران سالی پربار باشد تا در سایه همدلی از مشکلات اتفاق افتاده گذر کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیمان خازنی و شمس لنگرودی همکار شدند

ی فروردین 10 , 1399
پیمان خازنی و شمس لنگرودی همکار شدند پیمان خازنی آهنگساز و شمس لنگرودی شعر سرا معاصر کشورمان , در پروژه‌ای مشترک به همیاری می پردازند . عهد خازنی با اعلام خبر همکاری‌اش با شمس لنگرودی , اظهار کرد : این ایام پروژه‌ای مشترک را با جناب شمس لنگرودی استارت کرده ایم که پیش ساخت این پروژه از ماه‌ها پیش و طی نشست‌ها و گفت‌وگوهای مختلف آغاز شده بود . خازنی در رابطه این همیاری تاکید کرد : […]