حمله شهریار قنبری به بیانیه همسر فرهاد

حمله شهریار قنبری به بیانیه همسر فرهاد
با ادامه سرو صدا اجرای بنیامین بهادری از آهنگ «کودکانه» در برنامه «دورهمی» و نشر توضیحات این خواننده , دیروز بیانیه اعتراضی پوران گلفام ( همسر فرهاد مهراد ) منتشر شد که اجرای این نوا را توهینی نابخشودنی به فرهاد می داند بود .

بیشتر بخوانید : پیام همسر فرهاد مهراد پیرامون حاشیه ها اتفاق افتاده بر رمز بازخوانی بنیامین از آوا «کودکانه»

این‌ بیانیه با برخورد شهیار قنبری نوا سرای «کودکانه» مواجه شده . وی در این زمینه متن : « خیر شعر از فرهاد عزیز است و خیر آوا . چرا بایستی به خانم گلفام بربخورد؟ همین خانم سالهاست حقوق و دستمزد مارا ذیل پا نهاده است . »

با این که شهیار قنبری از او‌لین معترضان اجرای این آهنگ بود البته برخورد جدیدش نشان می دهد رفع سوءتفاهماتی که بنیامین بهادری مدعا شده بود با وی و اسفندیار منفردزاده انجام یافته بدور از حقیقت نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نظرها مرحوم ناصر عبداللهی در مورد سلبریتی ها

پ خرداد 1 , 1399
نظرها مرحوم ناصر عبداللهی در مورد سلبریتی ها هر چه عالم در جهت امروزی شدن پیش رفت , بعضی از اشخاص نیز مقام قابل ملموسی در‌این عالم پیدا کردند و بیشتراز پیش چشم شدند . چهره‌هایی که تمام طیف‌های متفاوت از جمله فرهنگی , هنری , سیاسی , اجتماعی و ورزشی را در برمی‌گیرد و این روز ها تیتر «سلبریتی» را یدک می کشند . البته این اشخاص از چه هنگامی و توسط چه افرادی چشم شدند , دست مردمان است . این که مخاطب تصمیم بگیرد دنبال کننده چه کسی باشد و تا چه میزان شغل های او‌را تحسین نماید . مرحوم ناصر عبداللهی از جمله خوا‌نندگان آوا پاپ جمهوری اسلامی ایران است که پیش از […]