خواننده اسرائیلی در ابوذبی کنسرت اجرا می نماید

خواننده اسرائیلی در ابوذبی کنسرت اجرا می نماید

با تسریع فرآیند عادی‌سازی ارتباط ها در بین ابوظبی و تل‌آویو چند روز پس از اعلام آغاز روابط دیپلماتیک در میان دو طرف , از یک خواننده اسرائیلی برای برگزاری کنسرت در ابوظبی دعوت کرد .
مرکز پخش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حمد بن خلیفه بن محمد آل نهیان , یکی اعضای خاندان حاکم در امارات از ( عمر آدام ( , خواننده اسرائیلی برای سفر به ابوظبی دعوت کرد .

مرکز یاد شده این دعوت را نتیجه غیرعادی توافق عادی‌سازی میان امارات و اسرائیل که سه روز گذشته اعلام شد , دانست .

خواننده اسرائیلی

طبق گزارش مرکز پخش رژیم صهیونیستی , این خواننده اسرائیلی چند ماه گذشته با ارسال پیامی برای رهبران امارات از آنها بابت کمک‌هایشان به اقلیت یهود ساکن این کشور ( که تعداد آن ها به حدود ۱۵۰۰ تن می رسد ) سپاس کرد .

همینطور این مرکز خاطرنشان کرد , رئیس روابط عمومی این خواننده اسرائیلی اظهار کرد , عمر از کمک و حمایت استثنایی بن خلیفه از معبد و اقلیت یهودی امارات که بازتاب زیاد مثبتی داشت , تقدیر کرد .

دونالد ترامپ , رئیس جمهور ایالات متحده روز پنج‌شنبه خاطرنشان کرد , امارات و رژیم صهیونیستی به توافقی برای عادی‌سازی رابطه ها دست یافتند .

در حین چند روز گذشته روند عادی‌سازی بین دو طرف اماراتی و اسرائیلی سرعت یافته است . دوبی میزبان دو روزنامه‌نگار اسرائیلی بود و دو خبر نگار اسرائیلی هم در مقابل برج خلیفه برنامه پخش زنده داشتند .

پیش از اعلام قانونی توافق عادی‌سازی , دو طرف اماراتی و اسرائیلی همکاری‌ها و هماهنگی‌های گسترده , رایزنی‌ها و سفرها و دیدارهای متقابلی با یکدیگر داشتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استاد شجریان نسبت به دو روز گذشته بهتر است

س مرداد 28 , 1399
حال عمومی استاد شجریان نسبت به دو روز گذشته بهتر است هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره ۵ تازه‌ترین وضعیت درمانی استاد شجریان را توضیح داده و از بهبود شرایطِ این هنرمند سخن گفته است.   در متن این اطلاعیه آمده است: «در راستای اطلاع رسانی به مردم […]
استاد شجریان