خوانندگانی که بر اثر کرونا درگذشتند

خوانندگانی که بر اثر کرونا درگذشتند
سایه سنگین وزن ویروس کرونا در اقصی نقاط عالم حس می‌شود و تا به امروز دامن اکثری از نام‌های شناخته شده را گرفته که از فوتبال گرفته تا سیاست و دنیای سینما و آهنگ را سرگرم خویش نموده است .

به نقل از روزیاتو , پیرو این مقاله نگاهی می‌اندازیم به فهرست هم محلی صنعت آهنگ که به خاطر ابتلا به کووید ۱۹ جان خویش را از دست دادند . با ما همراه باشید :

آدام شلسینگر

خوانند‌گان پر اسم و رسم فوت شده در اثر کرونا , خبرها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آهنگ
شلسینگر که از اعضای مجموعه Fountains of Wayne ( یا این که چشمه های وین ) است در مورخ یکم آوریل سال جاری و براثر ابتلا به کرونا ویروس تازه در سن ۵۲ سالگی درگذشت . شلسینگر از موزیکدانان ماهر و با سابقه بود که یک سری توشه نیز به خاطر آثارش نامزد اخذ جایزه گرمی شد و برای آوا فیلم کمدی That Thing You Doبه کارگردانی تام هنکس نامزد اخذ گلدن گلوب و اسکار شد .

والاس رونی

خوانند‌گان دارای شهرت فوت شده در اثر کرونا , خبر‌ها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آوا
این آهنگساز و نوازنده ترومپت که پیشتر غالب جایزه گرمی نیز شده در مورخ ۳۱ مارس به خاطر ابتلا به کووید ۱۹ در سن ۵۹ سالگی درگذشت . وی در حالی که صرفا ۱۲ سال داشت وارد فن آهنگ شد و بعد ها با مایلز دیویس افسانه ای ترومپت نواخت .

جو دیفی

خوا‌نندگان دارای شهرت فوت شده در اثر کرونا , خبر‌ها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آوا
جو دیفی در سبک آوا کانتری کار میکرد و در ۲۹ مارس این سال و در حالی که ۶۱ سال داشت به خاطر ابتلا به کووید ۱۹ جانش را از کف داد . وی در زمان دوران فعالیتش به خاطر هیت هایی مثل Bigger Than The Beatles , Third Rock From the Sun و Home و بخش اعظمی آهنگ های دیگر به آوازه رسید . دیفی که جوایزی مانند امی و CMA Award را در کارنامه اش دارااست نوا هایی را نیز برای هنرمندان دیگری مانند گروه مک گرو متن است .

آلن مریل

خواننده‌گان دارای شهرت فوت شده در اثر کرونا , خبرها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آهنگ
این موزیک سرا و خواننده که بیشتر به خاطر مشارکتش در نوشتن نوشته موزیک I Love Rock ‘ N ’ Roll شناخته می شود در مورخ ۲۹ مارس سال جاری به خاطر ابتلا به کووید ۱۹ در سن ۶۹ سالگی درگذشت . دخترش در پست فیسبوکی خویش تایید کرد که کرونا ویروس ادله درگذشتش بوده است . وی در حین دوران حیاتش تیم آوا Arrows را در سال ۱۹۷۴ میلادی ایجاد کرد و ابعاد به مجموعه Runner ملحق شد . مریل یک سری گالری سولو نیز از خویش به جای گذارده و با موسیقیدان های مشهوری مثل میت لوف و Rick Derringer سوابق همیاری دارااست .

مانو دیبانگو

خواننده گان دارای شهرت فوت شده در اثر کرونا , خبرها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آهنگ
این موسیقیدان تاثیرگذار در مورخ ۲۴ مارس سال جاری و در سن ۸۶ سالگی بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در فرانسه درگذشت . دیبانگو بیشتر به خاطر تلفیق سبک آوا فانک با ریتم های آفریقایی آوازه دارااست و در سال ۱۹۷۲ به خاطر آوا Soul Makossa در سراسر جهان به آوازه رسید .

دی جی بلک اِن میلد

خوانند‌گان دارای شهرت فوت شده در اثر کرونا , خبرها هنرمندان , خبرهای هنرمندان , آوا
اسم با اهمیت این دی جی اهل نیواورلئان ایالات متحده لولیور استروک جونیور است . وی در ۱۹ مارس این سال و بعداز آنکه به کووید ۱۹ در گیر شد در سن ۴۴ سالگی درگذشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کاوه یغمایی ممنوع الکار شد

د اردیبهشت 8 , 1399
کاوه یغمایی ممنوع الکار شد بهمن بابازاده خبر نگار حوزه آهنگ در اکانت کاربری خویش در توئیتر از ممنوع‌الکاری کاوه یغمایی خواننده راک خبر بخشید . وی در توئیتر خویش نوشت : آوا راک مهر ممنوعیت را در دو سال پیشین روی خویش دارااست . دلیل؟ هیچکس نمیداند . . . آرتیست‌های راک افسرده و افسرده‌تر شده‌اند و بعضا رفته‌اند و بعضی نیز مانده‌اند و میجنگند و پیرتر می گردند . . . نوشته خبر : کاوه یغمایی نیز ممنوع الکار شد .