دستخط «پل مک کارتنی»910 هزار دلار فروخته شد

دستخط «پل مک کارتنی»910 هزار دلار فروخته شد
جیسون واتکینز متخصص آهنگ منزل مزایده جولین از این دست خط بی اعتنا و همراه با خط خوردگی تحت عنوان اثری دوچندان نادر و گرانبها یاد می نماید و می گوید : این موزیک آشکارا یکی‌از ترانه‌های مشهوری است که کلیه با آن آشنا می باشند . این دست نویس در استودیو و به هنگام ضبط این آوا به وسیله اعضای تیم تحت عنوان راهنما به کار گیری میشد .

درین مزایده که روز آدینه و به مناسبت پنجاهمین سالگرد از نیز پاشیدن تیم بیتلز برگزار شد , بیش تر از ۲۵۰ قطعه و وسیله ارثیه از این مجموعه به تاراج گذارده شد که از این دربین یک هد درام مزین به لوگوی بیتلز که در اولیه تور این تیم انگلیسی به آمریکای شمالی در سال ۱۹۶۴ مورد به کار گیری قرار گرفته بود با بها ۲۰۰ هزار دلار و یک نگارگری از جان لنون و همسرش به بها ۹۳ هزار و ۷۵۰ دلار به فروش رفت .

این حراجی به دلیل نگرانی‌ها از شیوع کرونا به صورت آنلاین برگزار شد .

تیم بیتلز یک مجموعه راک انگلیسی است که در ده سال ۱۹۶۰ کار خویش را آغاز کرد و با فروش ۶۰۰ میلیون ورژن از اثر ها خویش به یکی پرفروش‌ترین گروه‌های آهنگ دنیا تبدیل شد . اعضای این مجموعه پس از ۱۰ سال همیاری , در سال ۱۹۷۰ میلادی از نیز جدا شدند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ج اردیبهشت 26 , 1399
تصنیف «خیال تو» از زبان پارسا خائف تصنیف «خیال تو» به آهنگسازی مسعود تدینی و خوانندگی با تقوا خائف , بعداز اخذ جواز ارشادوراهنمایی پخش شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفت . صالح خائف , خواننده نوجوان آوا اهل ایران جدید ترین اثرش را در قالب یک تک آهنگ با اسم «خیال تو» نثار مخاطبان نموده است . این اثر را مسعود تدینی بر سروده ای از نوید اسماعیل زاده آهنگسازی و تهیه و تنظیم کرده و محمد عبدالهی رئیس ساخت آن بوده است . […]