ستاره های جهان؛کنسرت خانگی برگزار می کنند

ستاره های جهان ; کنسرت خانگی برگزار می نمایند
از هنگام استارت ویروس کرونا و خانه‌نشینی میلیون‌ها نفر در دور و بر دنیا , اجرای کنسرت‌های خانگی ستاره‌های بزرگ آهنگ ارتقا یافته است و این برنامه‌های بی آلایش به یک پدیده هنری جدید تبدیل شده‌است . در روزهای اخیر خوانندگانی زیرا جان لجند , بونو , کریس مارتین , پینک , و کیت اربن در منزل برای طرف داران خویش به هنرنمایی پرداخته‌اند و اجراهای‌شان از روش شبکه‌های اجتماعی منتشر شده شده‌است .

این هنرمندان هدف خویش از اجرای این کنسرت‌های خانگی را ملازمت با دوستداران محافظت روحیه و آرزو , و سپاس از همگی افرادی که در‌این روزهای دشوار به کمک قربانیان و تهیدستان شتافته‌اند , تیتر کرده‌‌اند .

آنان با اشاره بدین این‌که قرنطینه به صورت موقت موجب جدا ارتباطات فردی شده‌است , شبکه‌های اجتماعی را ابزاری برای محافظت ارتباط ها , پیوندها , و‌ دوستی‌ها تعریف کرده و گفته‌اند که بایستی از آن منفعت گرفت .

در جمهوری اسلامی ایران هم خوانندگانی زیرا بنیامین بهادری , حجت اشرف‌زاده , سالار عقیلی , روزبه نعمت‌اللهی و تیم آهنگ دال هم در فضای مجازی برای مخاطبان خویش به اجرای آوا پرداختند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کنی راجرز ; فوت کرد

ش فروردین 9 , 1399
کنی راجرز ; فوت کرد «کنی راجرز» خواننده , ترانه‌سرا , تهیه‌کننده , هنرپیشه , عکاس و کارآفرین آمریکایی که بیش تر از شش ده سال در میدان آوا جز , فولکلور , کانتری و پاپ فعال بود و سه جایزه گرمی در کارنامه داشت در سنِ 81 سالگی در منزل خویش در سندی اسپرینگز در ایالت جرجیا از جهان رفت . با دقت به شیوع کووید – 19 در سراسر ایالات متحده , خانواده راجرز در حیث دارا‌هستند تشییع‌جنازه او‌را به‌طور سری برگزار نمایند . خانواده راجرز در بیانیه‌ای اظهار کرد : «با تأسف اعلام می کنیم که […]