سرطان حمید هیراد تایید شد

سرطان حمید هیراد تایید شد
ابتلای «حمید هیراد» به سرطان , روز جاری بعداز مدت‌ها علنی شد .

به نقل از «موسیقی ما» , ماجرای بیماری این خواننده‌ی برنا آهنگ پاپ و ابتلایش به سرطان خون که از مدت‌ها پیش در محافل موسیقایی مطرح می شد , روز جاری برای نخستین بار به صورت همگانی اعلام شد و بازتاب‌های متعددی در فضای مجازی داشت .

یک کدام از مدیران کمپانی «آوازی نو» در گفت‌وگو با «موسیقی ما» , مسئله‌ی بیماری این خواننده را رسماً تأیید کرد .

این خواننده‌ی 28 ساله از حدود دو سال پیش در نبرد با این بیماری بوده و این خبر از روش نزدیکان هیراد دربین همسایه آوا پیچیده بود . حمید هیراد فرایند درمانی را طی کرده و اینک , اوضاع و احوال همگانی مساعدی داراست .

شنیده‌ها حکایت از آن دارااست که به دنبال اعلام ناگهانی این خبر , هیراد فردا مهمان یکی برنامه‌های تلویزیونی خواهد شد تا در رابطه بیماری‌اش توضیح دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رای زنی با ناصر مسعودی

ش فروردین 9 , 1399
رای زنی با ناصر مسعودی کودکی دورانِ کودکی اینجانب در شرایطِ مغشوشی گذشت , در آن زمان متفقین در کشور‌ایران بودند . ضمن آنکه اینجانب آخری فرزندِ خانواده بودم و در سه سالگی پدرم را از دست دادم . در به عبارتی زمان‌ها بود که خانواده‌مان به محله‌ی دیگری با اسم «تکیه سوخته» رفت . در آن سال ها آبجی بزرگم مکفل هزینه های ما بود . اینجانب از به عبارتی کودکی به آهنگ عشق داشتم ; ولی آهنگ فضای بسته‌ای داشت و جز «رادیو» که آن نیز در اختیار تعداد معدودی از […]