سیروان خسروی رکورد قیمت کنسرت مجازی را شکست

سیروان خسروی رکورد قیمت کنسرت مجازی را شکست

سیروان خسروی ششمین آلبوم رسمی خویش را منتشر خواهد کرد .  این خواننده سرشناس قرار است آلبومی به نام «مونولوگ» را روانه بازار کند که شامل پنج قطعه باکلام و سه قطعه بی کلام است . ولی سیروان قصد دارد جدیدترین مجموعه آثار خود را با برنامه‌های ویژه و مفصلی منتشر نماید . اولین برنامه او این است که برای رونمایی از آلبوم مونولوگ قصد دارد کنسرت برگزار نماید . همینطور این اثر فقط از روش سایت شخصی او قابل خریداری است . اولین کنسرت آلبوم مونولوگ روز هجدهم مرداد و از ساعت 20 : 30 آغاز خواهد شد ولی این برنامه از قبل ضبط شده‌است و به صورت آنلاین پخش خواهد شد . موضوع سوال برانگیزی که علت آن هنوز از سوی سیروان اعلام نشده است . چرا که طی ماه‌های اخیر تجربه کنسرت‌های زنده فارغ از نیاز به ضبط قبلی در بسترهای مختلف با موفقیت همراه بود .

سیروان خسروی

سیروان بر فراز تهران

نکته دیگر در رابطه اخبار و اتفاقات آلبوم مونولوگ این است که دست اندرکاران این پروژه روی به کار گیری از مدرن‌ترین ایده‌های نورپردازی و تصویربرداری و لوکیشنی منحصر به فرد در کنسرت این اثر تأکید دارند . همینطور در تبلیغات محیطی مرتبط با این اثر نیز اعلام شده که کنسرت سیروان برفراز تهران خواهد بود ولی محل دقیق آن اعلام نشده است . قیمت‌های نسخه فیزیکی و بلیت کنسرت آلبوم مونولوگ هم اخیرا در سایت سیروان اعلام شده‌است .

نکته دیگری که در وبسایت سیروان خسروی جلب توجه می کند عددهای نسبتاً زیاد برای نسخه فیزیکی و بلیت کنسرت آلبوم مونولوگ است . به این دلیل‌که سیروان با تعیین قیمت پنجاه هزار تومانی برای کنسرت آنلاین مونولوگ رکورد قیمت‌ را در این زمینه شکسته است . طی ماه‌های اخیر و همزمان با شیوع ویروس کرونا کنسرت‌های زیادی برگزار شد که اغلب آنان به صورت رایگان بود

و خوانندگانی مانند «همایون شجریان» و «سالار عقیلی» نیز کنسرت‌هایشان با بلیت‌های پانزده هزار تومانی برگزار شد . همینطور نسخه فیزیکی این گالری نیز قیمتی شصت هزار تومانی دارد که دراین مورد میزان نفیس بودن گالری تعیین‌کننده بها است . اما در این زمینه اطلاع رسانی خاصی در سایت سیروان انجام نشده و سوال اغلب طرفداران او نیز این است که آیا این آلبوم فیزیکی که برای فروش جای دارد , امضای خواننده محبوبشان را دارد یا این که نه؟ پک بلیت کنسرت و آلبوم مونولوگ نیز در سایت سیروان خسروی با بها نود هزار تومان به فروش می رسد .

در بخش دیگری از توضیحات مربوط به آلبوم مونولوگ به‌این نکته اشاره شده است که سیروان خسروی آلبوم مونولوگ را تجربه‌ای جدید در کارنامه هنری خودش میداند .

جدیدا نیز آهنگ «حباب» با صدای سیروان خسروی منتشر شده شده‌است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حسام ناصری از قطعه موسیقی جدید خود می گوید

س مرداد 14 , 1399
حسام ناصری از قطعه موسیقی جدید خود می گوید آلبوم «با من بخوان» با صدای «علیرضا قربانی» و موسیقی حسام ناصری روز بیست و یکم مرداد منتشر میگردد .  این گالری شامل تک‌آهنگ‌های پروژه با من بخوان که قبلاً منتشر شده بودند و پنج آهنگ تازه است . همچنین قرار […]