فراخوان رویداد آهنگ و تصنیف منتشر شد

در این فراخوان , «ترانه» , شعری معرفی شده‌است که غالباً به گویش محاوره و مطلوب با ایجاد آهنگ ( عمدتاً پاپ ) سروده می گردد و «تصنیف» , شعری است که متناسب با فضای آهنگ سنتی و با ظرفیت‌های موسیقایی همچون کوتاه و بلند شدن هوشمندانه و مصرع‌ها و تنوع عروضی سروده می‌گردد .

این فراخوان محدودیت موضوعی ندارد , البته اعتنا به معیارهای غنای محتوایی , ابتکار و موضوعات مغفول در تعیین اثرها ارجحیت دارااست .

همینطور راءس آهنگ حوزه هنری اثرها قسمتی را جهت استعمال در تولیدها خویش خریداری میکند .

آخری مهلت ارسال اثرها به‌این اتفاق افتاد پایان تیرماه ۹۹ اعلام شده‌است .

علاقه‌مندان به ارسال اثر بدین روی داد آوا می توانند با مراجعه به وب سایت مؤسسه سپهر سوره هنر به آدرس www . artfest . ir از جزئیات آن باخبر شده , یا این که با شماره تماس دبیرخانه ۰۲۱۸۸۸۹۲۴۲۱ تماس بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صدرنشینی جوان ها بوشهری در خرید البوم اقای خاص

ی خرداد 11 , 1399
با بسط تمدن حق نسخه برداری رایت به وسیله علاقه‌مندان به هنر طی سال‌های اخیر شاهد نظام‌مند شدن فضای فروش اثر ها هنری بوده‌ایم و علاقه‌مندان به اثرها هنری علی الخصوص اثرها شنیداری به آسانی می توانند از روش سایت‌های مجاز نسبت به خرید آلبوم‌های متبوع خویش مبادرت نمایند که‌این این داستان دو پیامد مثبت به دنبال خواهد داشت یکی آنکه ضمن رعایت حق اسکن رایت برای تالیف کننده اثر , درآمد‌ها و هزینه‌ها در بازار آهنگ مرز و بوم روشن خواهد بود و دیگر آنکه بطور پشت سر هم می‌توان […]