فروش البوم های موسیقی به ثروت ملیاردی ختم شد

فروش البوم های موسیقی به ثروت ملیاردی ختم شد
مجله‌ی « فوربز» اسم «سر پل مک‌کارتنی» را بخشی از یکی‌از ثروتمندترین افرادِ‌ دنیا قرار اعطا کرد . وی که از بنیان‌گذارانِ تیم «بیتلز» است , در ده سال ۶۰ میلادی در کنار جان لنون , جرج هریسون و رینگو استار با همین تیم به آوازه رسید و بعد از فروپاشیدن مجموعه نیز به کارش خاطر نشان نمود .

حال گنج وی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار تقریب زده می‌گردد که‌این مبلغ از فروش میلیونی آلبوم‌ها و کنسرت‌هایش در سراسر عالم به دست آمده است . برای مثال تور جهانی وی در سال ۲۰۰۲ درآمدی ۱۲۶ میلیون دلاری داشت . مک‌کارتنی آفریننده بعضا از مشهورترین آهنگ‌های بیتلز است و کپی‌رایت ده‌ها اثر را در مالکیت خویش دارااست .

در‌این لیست اسم هنرمندانِ دیگری زیرا استیون اسپیلبرگ , جی کی رولینگ , اپرا وینفری و جرج لوکاس هم آمده است که عضو باشگاه میلیاردی ثروتمندان عالم می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کیهان کلهر در مواجهه با کرونا هنر نمایی می نماید

ش فروردین 9 , 1399
کیهان کلهر در مواجهه با کرونا هنر نمایی می نماید کیهان کلهر» – آهنگساز و نوازنده‌ی نامی کشور‌ایران – در عکس العمل به درگذشت «خانگل‌مصرزاده» مطلبی را در صفحه‌ی فردی خویش منتشر کرد و از وی تحت عنوان هنرمندی یاد کرد که استعداد سرود خوانی شگفت انگیزی داشت‌ ; البته هیچ زمان این اقبال را نیافت تا شناخته شود و دیگر افراد هم از صدای دلنشینش فایده ببرند . «کلهر» دراین مورد نوشت : «چند روز پیش خانگل مصرزاده در خموشی و گوشه‌نشینی […]