فریدون اسرایی جدید ترین اثرخود را باتعویق منتشر خواهد کرد

البوم تازه فریدون اسرایی با تاخیر تولید می شود
در پی شیوع بیماری کرونا و گستردگی دامنه شیوع آن و همینطور کنسل رویدادهای متفاوت هنری و فرهنگی , اکثری از هنرمندان میدان آهنگ از اسفند ۱۳۹۸ بدون چاره به کنسل کنسرت هایشان شده و این پروسه به معوق شدن اکثری دیگر از عمل هایشان از جمله ساخت گالری هم باعث شده‌است .

فریدون آسرایی هم یک کدام از این هنرمندان است که خواننده پاپ که ضمن کنسل همه کنسرت هایش در اسفند پیشین , نشر نو ترین اثر خویش را هم به دلیل شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت . این در حالی ست که‌این اثر قرار بوده به مناسبت آغاز سال جدید پخش شده و دردسترس مخاطبان قرار گیرد .

اثر تازه آسرایی بعداز آخری گالری وی «عشق یعنی» روانه بازار خواهد شد که می بایست رویت کرد این فرمان با وجود تعویق های دائمی در فعالیت بازار آهنگ چه تاریخی محقق خواهد شد . با این حال گالری جدید که هنوز نامی برای آن گزینش نشده است , برای مخاطبان این خواننده شناخته شده یک کادو نوروزی به اکانت خواهد آمد .

آسرایی ظاهرا این روها را به استراحت و دوری از کار های موسیقایی اختصاص داده و روزهایش را در بی خبری از این میدان سپری می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قطعه گلین گلین؛ بابک صرفه جو منتشر شد

ی فروردین 10 , 1399
«قطعه گلین گلیر» بابک صرفه جو بابک صرفه جو , آهنگساز و نوازنده تار اثر جدید ای را در قالب یک قطعه بی صحبت به عنوان «گلین گلیر» ( عروس میاید ) نثار مخاطبان نموده است . گلین گلیر که اولیه توشه در ۱۳۹۲ ساخته و برای سازهای تار , بم تار و سه ساز سه تار تهیه شده‌است , با کوئینتتِ ( پنج نوازی ) مضرابیِ اهل ایران به اجرا در آمده و اثری از تیم قطعات درست شده برای سازهای مضرابی هست . صرفه […]