قسمت پنجم«گوش پاک کن 2» منتشر شد

قسمت پنجم«گوش پاک کن 2» منتشر شد
پنجمین اپیزود از فصل نو پادکست «گوش منزه کن» از آهنگ ما منتشر شد .

درین نصیب , بخش نخستین گفت‌وگویی مختلف با «بهروز صفاریان» , آهنگساز و تنظیم‌کننده سرشناس را خواهید شنید .

«گوش منزه کن» تیتر پادکستی است که با نویسندگی و اجرای «احسان بهمن» , جمعه‌ی هر هفته , از وب سایت و نرم افزار آوا ما منتشر میشود . این پادکست با راه مزاح , به بررسی آوا مرز و بوم و خبرها و رویدادهای آن می پردازد .

در نصیب اولیه فصل نو این پادکست , گفت‌وگویی با «علی زندوکیلی» انجام شده بود . در نصیب دوم آن هم به عذروبهانه مجاز شدن «آرمین زارعی» , پیشینه رپ پارسی مورد بررسی قرار گرفته بود و در نصیب سوم «افشین مقدم» ترانه‌سرای معروف مرزوبوم مهمان برنامه بود .

فصل نخستین «گوش تمیز کن» هم با 9 اپیزود پخش شده بود . محمد علیزاده , بابک جهانبخش , آرزو حاجیلی و امیرعباس گلاب از جمله مهمان‌ها تلفنی این پادکست بودند . این پادکست علاوه بر گفت‌وگو و مرور خبر ها , بخش‌های متمایز داشت که زیرزمین ( معرفی استعدادهای تازه‌وارد یا این که کمتر چشم شده ) , بیلبورد ( نگاهی به اتفاقات آهنگ عالم ) , مرور اثرها تازه , مرور کنسرت‌های پیش رو و . . . از آن جمله‌اند . در محرمانه نو هم بخش‌های متنوعی در لحاظ گرفته شده که به‌زودی خواهید شنید .

«گوش تمیز کن» بازخوردهای متمایز داشت و به مرور زمان توانست در میان مخاطبین و اهل یک محل آوا جا گشوده نماید . آن جور از مخاطبینی که صبر و زمان کافی برای دنبال کردن خبر‌ها , اثر ها تازه نشر داده شده و . . . را ندارند البته مایلند از آن‌ها با خبر باشند , طیف وسیعی از مخاطبین «گوش تمیز کن» را تشکیل می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

«مطرب درد» منتشر شد

پ اردیبهشت 25 , 1399
«مطرب درد» منتشر شد آلبوم «مطرب درد» با آهنگسازی «سیامک جهانگیری» و خوانندگی «فرشید بزرگی» از سمت مؤسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر شد . جهانگیری در رابطه این گالری متن است : «مطرب درد , احتمالاً میتواند بازتاب‌دهندۀ تأثیر سخن در لحظات حسیِ خاصی در مالک اثر باشد . از این‌رو مجموعۀ حاضر در سال‌های متمایز تصنیف شده و عاقبت در یک‌جا به ‌صورت اثری که خواهید شنید گرد نیز آمده است و هر چند در مقاطع متفاوتی صورت گرفته , ولی کلاً متأثر از […]