دفترچه خاطرات مایکل جکسون راز های زندگیش را می گوید

دفترچه خاطرات مایکل جکسون راز های زندگیش را می گوید

دفترچه خاطرات مایکل جکسون رازهای او‌را برملا کرده , تا حدی که نشان می دهد این خواننده‌ی پرآوزه علاقه‌ی بسیاری به آوازه ابدی داشته و این که دلش می‌خواسته نخستین مولتی‌میلیاردری باشد که هم بازیگری می کند و هم کارگردانی .

دست‌نوشته‌ی جکسون از رویای شهرت ابدی و درآمد هفتگی بیست میلیون دلاری

دیلن هاوارد , روزنامه‌نگار تحقیقی , از این دفترچه‌ خاطرات تازه‌کشف‌شده پرده برداشت . هاوارد در کتابش با عنوان «بد : اکتشافاتی بی‌سابقه از زندگی مخفی مایکل جکسون» که هفته‌ی پیشین و در تاریخ دوم ژوئن ۲۰۲۰ منتشر شد به دست‌نوشته‌هایی از پاد شاه موسیقی پاپ اشاره مینماید که دلش می‌خواسته همچون چارلی چاپلین و والت دیزنی به شهرتی ابدی دست یابد . وی همینطور در کتابش می‌نویسد مایکل جکسون ۵۰ ساله پیش از مرگش در ژوئن ۲۰۰۹ رویای بازیگری در سر می‌پرورانده . از سایر علایقی که در دفترچه خاطرات مایکل جکسون پخش شده این است که وی می‌خواسته اول مولتی‌میلیاردری باشد که هم بازیگری می نماید و هم کارگردانی . وی در همین دفترچه خاطراتش نوشته اگر هفته‌ای بیست میلیون دلار درآمد داشته باشد به خواسته‌اش میرسد و از فرصت‌های سرمایه‌گذاری‌اش نوشته , از جمله برگزاری کنسرت برای سرک آفتاب و قراردادهای تجاری با برندهای ورزشی همچون نایک یا این که همچنین با کمپانی‌های فیلم‌سازی هالیوود .

از سایر آروزهایی که در دفترچه خاطرات مایکل جکسون کشف شده این بوده که وی می‌خواست دو فیلم «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» و «هفتمین سفر سنباد» را مجدد بسازد و دوست داشته بازرگانی را استخدام نماید . هاوارد در کتابش جمله‌ایرار را مستقیماً‌ از دفترچه خاطرات مایکل جکسون نقل کرده : «اگر فیلم نسازم به آوازه ابدی نمی رسم . »

قصد مایکل جکسون برای استخدام حسابدار و وکیل

از سایر مسائلی که دفترچه خاطرات مایکل جکسون فاش کرده این است که وی می‌خواسته کنترل سرمایه‌اش را خودش به دست بگیرد و از سودجویی مشاورانش نگران بوده . وی نوشته : «الان یه محاسبه ۵۰۰۰ دلاری می‌نویسم . می‌خوام یه حسابدار مطمئن و یه وکیل استخدام کنم . می بایست وکیل بگیرم . » مایکل جکسون در آن زمان نسبت به مدیریت برنامه‌هایش مشکوک شده بود و در مورد وی هم نوشته بود : «نه تو هواپیما نه تو خونه‌م نمی‌خوام ببینمش . »

هاوارد در کتاب تازه‌منتشرشده‌اش نوشته آنگونه که از دفترچه خاطرات او برمی‌آید وی به شدت می‌ترسیده که کسی اورا به قتل برساند و همیشه احساس می‌کرده کسی نقشه‌ی نابودی او‌را میکشد . وی نوشته : «نگرانم کسی ممکنه بخواد من‌و بکشه . آدم‌های بد همه‌جا هستن . می‌خوان من‌و بکشن و شرکتم‌و ازم بگیرن . . . نمی‌فروشمش . »

دست‌نوشته‌ی مایکل جکسون در باب کارگردانی و فیلم‌سازی

آنگونه که هاوارد در کتابش نوشته «این کتاب مسائلی محرمانه از زندگی این سوپراستار را افشا می کند و نشان میدهد که قصد داشته کسب‌وکارش را دوباره سرپا نماید و بدهی‌هایش را بپردازد . »

هاوارد در جای دیگری از کتابش اشاره می کند «مرگ مایکل قطعاً خودکشی نبود ولی مسأله را طوری نشان دادند که مردی ملول خودش را به تدریج با داروهایش کشته . دور و بری ها او نیز از این ناتوانی وی سوءاستفاده کردند . »

او پنجاه سال بیشتر نداشت که در سال ۲۰۰۹ درگذشت . او در آن زمان آماده میشد که مقدمات تور کنسرتش را آماده نماید ولی بر اثر تزریق بیش از حد داروی قوی بی‌هوشی پروپوفول به وسیله دکترش درگذشت . بعداز گذشت ۲ سال از مرگ جکسون , پزشک وی «کانرَد موری» به ۴ سال حبس در زندان به جهت قتل غیرعمد جکسون محکوم شد .  پیش و حتی بعد از درگذشتش سرگرم پرونده‌های کودک‌آزاری بود و جدیدترین موردی که به او اتهام می‌زد مرتبط با سال ۲۰۱۹ میشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

غافلگیری تازه محمود احمدی نژاد

د تیر 23 , 1399
غافلگیری تازه محمود احمدی نژاد رئیس جمهور قدیمی , کماکان همه را غافلگیر می نماید . آری , این محمود احمدی نژاد است که هر از گاهی از روزنه صفحه موبایل یا این که از طریق رسانه‌های جدید در چشم‌انداز مردمان قرار می گیرد و گاه آنقدر غیرقابل پیش‌بینی که […]