متیو سلیگمن در اثر کرونا در گذشت

متیو سلیگمن در اثر کرونا در گذشت
متیو سلیگمن نوازنده بیس که برای دیوید بویی خواننده دارای اسم و رسم و دانا بریتانیایی نواخته بود , در ۶۴ سالگی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان ناکامی .

او که بعداز مثبت شدن فیض آزمایش کرونا در بیمارستانی در لندن بستری بود , ۲ هفته پایان را به کما رفت و در غایت در گیر خون ریزی شدید و سکته مغزی شد .

دوست او توماس دالبی که خویش آهنگساز است با نشر این توضیحات بخش‌هایی از موزیک او را نوشت : عبارات نیز برای تلاوت اندوهگین می‌باشند . . . .

سلیگمن در سال ۱۹۸۵ همکاری‌اش را با دیوید بویی آغاز کرد و برای آوا فیلم «لابیرنت» او در سال ۱۹۸۶ بیس زد . وی همینطور از اعضای کروه «سافت بویز» در ده سال ۱۹۷۰ بود .

شماری از چهره‌های آوا بریتانیا در رسانه‌های اجتماعی از او و آثارش نوشتند و از کمبود ناگهانی وی ابراز افسوس کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجرای خانگی ارکستر سمفونیک تهران حاضر شد

چ اردیبهشت 24 , 1399
اجرای خانگی ارکستر سمفونیک تهران حاضر شد بردیا کیارس نوازنده و رهبر ارکستر که فعالیت مدیر هنری پروژه اجرای خانگی ارکستر سمفونیک تهران را برعهده داشته در رابطه اجرا اذعان کرد : این اجرا از یک ایده صورت گرفت که انگیزه آن تولید رابطه دربین هنرمندان و مخاطبان در سراسر دنیا در عصر عبور از ویروس کرونا است . بعد از طرح این ایده , با افتخار فعالیت مدیر هنری این پروژه بوسیله ارکستر سمفونیک تهران را آغاز کردم که در بالا به یک‌سری از هنرمندان , نوازندگان […]