محسن چاوشی 44زندانی محکوم به اعدام را نجات داد!

محسن چاوشی 44زندانی محکوم به اعدام را نجات داد!

میلاد که فیلم مستند داستانی «خط باریک قرمز» به کارگردانی فرزاد خوشدست و تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر و خوشدست باعث شد مورد بخشش قرار گیرد و اعدام نشود در رابطه گلریزان آزادی و تأمین دیه یک محکوم به اعدام توسط محسن چاوشی در شب تولدش عنوان کرد : در ابتدا تولد محسن چاوشی را به او تبریک میگویم و همینطور بسیار از ایشان ممنونم که یک زندانی محکوم به اعدام را آزاد کرد . امیدوارم خدا برای ایشان بسازد .

وی خاطر نشان نمود : محسن چاوشی با کمک به تأمین دیه و نجات یک دختر جوان از اعدام دل خانواده او‌را هم شاد کرد چون فرزندشان را به آغوششان بازگردانده است . چاوشی با این کارش فرصتی از خدا برای آن‌ دختر گرفته است که مجدد زندگی نماید . همچنین افرادی هم هستند که در دوران جوانی یا نوجوانی ناخواسته مرتکب اشتباهی میگردند و به زندان می‌افتند اما نزد خدا توبه مینمایند و از وی می‌خواهند فرصتی به آن ها بدهد . به لحاظ من افرادی مانند محسن چاوشی , فرزاد خوشدست و… سر راه ما قرار می‌گیرند تا مجدد فرصت زندگی کردن و از نو ساختن داشته باشیم .

این نوجوان خطاب به دختر جوانی که از اعدام نجات پیدا نموده است , گفت : من به ایشان می‌گویم رویکرد زندگی خود را درست پیدا کند و به حرف پدر و مادرش گوش بدهد و در‌حالتی که مسیر اشتباهی جلوی پایش قرار گرفت از بزرگترهای خویش مشورت بگیرد .

محسن چاوشی

میلاد درباره حس خویش نسبت به آن روزی که از اعدام نجات پیدا کرد

, اظهار کرد : خود من به امداد فیلم بسیار خوب «خط باریک قرمز» از اعدام رهایی پیدا کردم . در آن روز بسیار تعجب کردم و ابدا باورم نمی شد این اتفاق برایم رخ بدهد ولی به لطف پروردگار , فرزاد خوشدست و توماج دانش بهزادی به آغوش خانواده‌ام بازگشتم .

او با اشاره به این‌که یک فرصت از خدا گرفته است تا بتواند درست زندگی نماید , گفت : اتفاقی که در «خط باریک قرمز» برای من افتاد , مسیر زندگی‌ام را تغییر داد و سبب شد قدر روزهای زندگی‌ام را بیشتر بدانم و زندگی جدیدی تشکیل بدهم . زمانی که از اعدام نجات پیدا کردم با خود عهدوپیمان کردم اولین کاری که بعداز آزادی انجام می‌دهم این است که به دیدار مادرم بروم . همینطور دنبال کار بروم و خرج خانواده‌ام را بدهم .

میلاد در پایان عنوان کرد : باز نیز از محسن چاوشی به دلیل نجات یک زندانی محکوم به اعدام نظیر من , تشکر می کنم .

برنامه تلویزیونی سینمایی «خط باریک قرمز» این ایام در سینماهای هنروتجربه روی پرده است . نسخه نمایش عمومی نسبت به ورژن جشنواره‌ای فیلم پایان بندی متفاوتی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هوشنگ ابتهاج از وضعیت این روز های خود می گوید

پ مرداد 9 , 1399
هوشنگ ابتهاج از وضعیت این روز های خود می گوید هوشنگ ابتهاج ( ه . ا . سایه ) که مدت‌هاست در آلمان به سر میبرد , در نشستی مجازی که توسط منزل ایران ( مونیخ ) برگزار شده بود , با مخاطبانش‌ گفت و گو کرد . وی در […]
هوشنگ ابتهاج