مخاطبان بریتانیایی گروه«آبا»را انتخاب کردند

مخاطبان بریتانیایی , در یک رای‌گیری همگانی از روش برنامه ویژه تلویزیونی «کام توگدر» , در رابطه شایسته ترین اجرای آهنگ در سال‌های قبلی کمپانی کردند و نشان شایسته ترین اجرای آوا در مورخ مسابقات یوروویژن را به مجموعه سوئدی «آبا» اهدا کردند .

این برنامه که بوسیله کارشناسان و هوا داران مالامال و پا قرص هنرمندان پر اسم و رسم و دوستداشتنی جمع آوری شده بود , فرصتی برای مخاطبان مهیا آورد تا به فهرست گلچینی از شایسته ترین اجراهای سال‌های پیشین این مسابقات رای دهند .

تیم سوئدی آهنگ پاپ که در رقابت‌های ۱۹۷۴ میلادی پیروز شده بود , همین سال هم رقبای بزرگی زیرا جعبه فیز , کانچیتا و جینا جی را باخت بخشید تا منزلت نخستین شایسته ترین اجراهای مورخ یورویژن را از آن خویش نماید .

مجموعه آبا بعد از او‌لین برد در ده سال ۷۰ میلادی یکی‌از موفق‌ترین اجراهای تجاری مورخ آهنگ پاپ را رقم زد . سال پیشین آبا اذعان کرد که بعد از ۳۵ سال , آهنگ جدیدی را به بازار عرضه خواهد کرد .

مسابقات آهنگ یوروویژن در سال ۲۰۲۰ میلادی که قرار بود در ماه مارس برگزار شود , به دلیل همه‌گیری جهانی ویروس کرونا کنسل شد . این مسابقات سازه بود در تالار ۱۶۰۰۰ نفری آهوی در شهر رتردام هلند برگزار شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خیلی از رپ خوان ها بهتر از پاپ خوان ها فعالیت می نمایند

پ خرداد 1 , 1399
خیلی از رپ خوان ها بهتر از پاپ خوان ها فعالیت می نمایند گربه سیاه» به کارگردانی «کریم امینی» و تهیه‌کنندگی و بازیگری «بهرام رادان» , یک کدام از فیلم‌هایی است که برای نمایش در سال 99 مهیا شده بود ولی شیوع ویروس کرونا سبب شد تا این واقعه فیس ندهد . این فیلم داستانی مربوط به آوا دارااست و علاوه بر بهرام رادان شاهد او‌لین تجربه بازیگری «کیا رکنی» نیز در آن هستیم . هنرمند جوانی که در قضیه بیت‌باکس فعالیت می کند و […]