نظرها مرحوم ناصر عبداللهی در مورد سلبریتی ها

نظرها مرحوم ناصر عبداللهی در مورد سلبریتی ها
هر چه عالم در جهت امروزی شدن پیش رفت , بعضی از اشخاص نیز مقام قابل ملموسی در‌این عالم پیدا کردند و بیشتراز پیش چشم شدند . چهره‌هایی که تمام طیف‌های متفاوت از جمله فرهنگی , هنری , سیاسی , اجتماعی و ورزشی را در برمی‌گیرد و این روز ها تیتر «سلبریتی» را یدک می کشند . البته این اشخاص از چه هنگامی و توسط چه افرادی چشم شدند , دست مردمان است . این که مخاطب تصمیم بگیرد دنبال کننده چه کسی باشد و تا چه میزان شغل های او‌را تحسین نماید .

مرحوم ناصر عبداللهی از جمله خوا‌نندگان آوا پاپ جمهوری اسلامی ایران است که پیش از مرگش آوازه و محبوبیت اکثری داشت و هنوز نیز بعداز گذشت ۱۴ سال از درگذشت او کماکان میان مردمان جمهوری اسلامی ایران رده هنری خویش را مراقبت نموده است .

عبداللهی این خواننده جنوبی , در یکی‌از ویدئوهای دیرین خویش در رابطه سلبریتی‌ها و میزان اهمیت به هنرمندان خطاب به مردمان گفته است : «آهای مردمان خوب! به هنرمندها تنها به میزان قد و قوارشان حرمت و احترام بگذارید , مبادا تعریف متعددی شما از هنرمندهای ما چیزی بسازه که فیک برای خودتان نیز قُمپز دَرکنند . »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یکی از جا ماندگان موسیقی مقامی لک درگذشت

پ خرداد 1 , 1399
یکی از جا ماندگان موسیقی مقامی لک درگذشت سید حسن خان بیگی هنرمند پیشکسوت آهنگ یک کدام از نهایی راویان منزلت های حوزه لکی و دلفان بود که تاثیر متعددی در‌این دسته موسیقایی به جای گذارده است . در پیشینه عمل های مرحوم سید حسن خان بیگی آمده است : «سیدحسن خان بیگی نوازنده مقامی تنبور لکی دلفان , متولد ۱۳۱۳ در قریه «گلام بحری» دلفان از توابع استان لرستان است . سید حسن را […]