نیت بلیکسکی در اثر اصابت گلوله در گذشت

نیت بلیکسکی در اثر اصابت گلوله در گذشت
این خواننده ۲۱ ساله روز گذشته یک‌شنبه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شب با جراحات شدید ناشی از گلوله در جلوی یک ساختمان در حوزه‌ «لِفِرت گاردن» که در همسایگی ناحیه دارای اسم و رسم بروکلین جای دارد , پیدا شد . او به مریض خانه «کینگز کانتی» منتقل شد و به مسافت کوتاهی به خاطر شدت جراحات جان خویش را از کف داد .

پلیس نیویورک هنوز نتوانسته ضربه زننده را شناسایی و بازداشت نماید .

ایالات متحده کشوری با ۳۲۵ میلیون نفر جمعیت است که در فیض ضابطه آزادی حمل سلاح و تیراندازی‌ها در آن , هر سال ۳۵ هزار نفر کشته می شوند .

داده‌های مؤسسه «گان وَیولنس آرشیو» ( بایگانی خشونت با اسلحه ) نشان می دهد , صرفا در سال ۲۰۱۸ تعداد ۴۷ هزار و ۲۲۰ رخداد ناشی از به کار گیری از سلاح گرم در ایالات متحده روی داده که در سود ۱۱ هزار و ۹۸۴ بدن کشته شده‌اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدونا ادعا کرد که کرونا دارد

چ اردیبهشت 24 , 1399
مدونا ادعا کرد که کرونا دارد مدونای ۶۱ ساله گفته بود که مدتی پیش به ویروس کرونا در گیر شده و بهبود یافته است . وی در رابطه نحوه‌ی ابتلای خویش به ویروس کرونا توضیح اعطا کرد و اظهار‌کرد هنگامی در پاریس اقامت داشته بدین ویروس در گیر شده و در صدر تفکر کرده به آنفلوآنزای فصلی در گیر شده‌است و پس از گذشت مدتی متوجه میگردد که به بیماری کووید ۱۹ یا این که کرونا در گیر شده‌است . مدونا در اکانت کاربری فردی خویش در اینستاگرام برای علاقه مندان و […]